• Новинка
Инвалидизиращи APC Оптични Влакна SC/SC Однорежимный Мъжки/Женски 10db

Инвалидизиращи APC Оптични Влакна SC/SC Однорежимный Мъжки/Женски 10db

Buyers rating:
BGN 56.00

Брой продукти

Конектор A : SC/APC Женски симплекс / B Конектор : SC/APC Мъжки симплекс.Работна дължина на вълната : 1310 mm / 1550 nm.Затихване : 10 db.Загуба на връщане : >=60 db.Толеранс : +/- 0,5 db.Този фиксиран оптичен инвалидизиращи се състои от мъжете SC simplex, в единия край и жените SC simplex, в другия край.Той обикновено се използва за проверка нива на мощността или за намаляване на нивата на мощност на оптичен сигнал.

Общи свойства

Добавки за продукти

Странично Огледално Стъкло,Ляво Странично Огледално Стъкло за Обратно виждане,Огледално Стъкло за Обратно виждане,Лявото Странично
  • Новинка
оценявам:

Странично Огледално Стъкло,Ляво Странично Огледално Стъкло за Обратно виждане,Огледално Стъкло за Обратно виждане,Лявото Странично

Сигурно използване, дълъг живот, достоен за вашето доверие.Сигурно използване, дълъг живот, достоен за в

BGN 63.36
2,3 м от най-Горния Слой Плосък Кабел от телешка кожа Широчина 10-25 мм-Елегантен Каишка от телешка Кожа Изводи Кабел Ред и Кожата
  • Новинка
оценявам:

2,3 м от най-Горния Слой Плосък Кабел от телешка кожа Широчина 10-25 мм-Елегантен Каишка от телешка Кожа Изводи Кабел Ред и Кожата

Материал : Тези струни са направени от плоски телешка кожа.Ние предлагаме богат избор от цветове за избо

BGN 59.36
Летни Ананас Модел Зелен Фон Багажник Организатор с 5 Куки на Стената Баня Кухня Полк Багажник Многофункционален Съхранение срок
  • Новинка
оценявам:

Летни Ананас Модел Зелен Фон Багажник Организатор с 5 Куки на Стената Баня Кухня Полк Багажник Многофункционален Съхранение срок

Забележка : Нашите рафтове за съхранение може да носи помалко от 2 кг.Стенни полк е подходящ за антре, бан

BGN 15.18